Entegrasyon Çözümleri

Entegrasyon Çözümleri

Günümüzde özellikle iş sektörlerinde her geçen gün farklı yenilikler ve kolaylıklar ortaya çıkmaktadır. Entegrasyon çözümleri sayesinde artık işletmeler, kendi sistemlerinde kurulu olan farklı türdeki yazılımları birbiri ile uyumlu hale getirebilmektedirler. Firmanız ya da şirketinizde hali hazırda kurulu olan üretim yönetim sistemlerinizin diğer sistemlere bilgi aktarımı ve alımı yapmasına olanak tanır.

Entegrasyon çözümleri sayesinde en güncel yazılım teknolojilerini kullanarak işletmelerinizde uçtan uca kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Böylece gecikmelerin ve yanlış bilgi girişlerinin önüne geçmiş olursunuz.

Son sistem olarak geliştirilen entegrasyon çözümleri hem Windows ile hem de Linux işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Böylece rahatlıkla işletmelerinizde bu sistemi kullanabilirsiniz.

Entegrasyon Çözümleri ve Faydaları

Artık günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması ve internet kullanımının artmasıyla adeta Pazar yerleri internet ortamına taşınmıştır. Entegrasyon çözümleri sizlere internette yer alan birden fazla Pazar yerinizi birleştirme imkanı sunmaktadır.

Eğer ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi pazarlarda satışta ise, Entegrasyon çözümleri sayesinde tüm bu Pazar yerlerindeki ürünlerinizi tek bir panelden yönetebilmektesiniz. Bu sayede her bir sitedeki satıştan dolayı anında bütün sitelerde stok durumunuzu güncelleyebiliyorsunuz.

Yine bu sistem sayesinde bir yerden stok girişi yaptığınızda bütün pazarlarınızda ürününüz görünmektedir. Entegrasyon çözümleri faydaları saymakla bitmez, örneğin herhangi bir sitenizden bir ürün satışı yapıldığında otomatik olarak bütün sitelerdeki stok durumunu güncellenecektir. Böylece sizin ayrıyeten bu gibi işlerle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır.

Entegrasyon Çözümleri

İşletmenizde kurulu olan farklı yazılım veya otomasyon sistemlerini entegre etmenize olanak sağlar. İşletmenizde kurulu olan üretim yönetim sistemlerinizin diğer sistemlere online bilgi aktarmasını ve almasını sağlar. En güncel yazılım teknolojilerini kullanarak işletmenize özel geliştirdiğimiz entegrasyon çözümlerimiz ile işletmenizde uçtan uca bilgi akışını kesintisiz sağlayabilir, gecikmeler ve yanlış bilgi girişinden kaynaklı hataların önünüze geçersiniz. Geliştirdiğimiz Entegrasyon Çözümlerimiz, platfrom bağımsız olarak Windows ve Linux sistemlerinde çalışabilir.

Yazılım entegrasyonu nedir

Yazılım entegrasyonu kullandığınız programları birbirine entegre eder ve ihtiyaç halinde birbirleri ile senkronize çalışmalarını sağla

Yazılım Entegrasyon Çözümleri

Artık insanlar günümüz teknolojisi ile hayat şartlarını ve iş kontrollerini kolaylaştıracak yazılımlar geliştirmektedir. Yazılım entegrasyon çözümleri de bu şekilde elde edilen en önemli yazılımlardan bir tanesidir. Yazılım entegrasyon çözümleri sayesinde farklı platformlarda çalışan programlarınızı tamamen güvenilir bir alt yapı ile tek ya da çift yönlü olarak kontrol edebilmektesiniz.

Evet yazılım entegrasyon çözümleri özellikle işletmeler için bulunmaz bir nimet niteliğinde olmaktadır. Çünkü iş kontrollerini bu yazılım sayesinde çok kolay bir şekilde yapabilmektedirler.

Yazılım entegrasyonları ile tamamen birbirinden farklı platformlarda çalışan iki programı birleştirebilmektesiniz. Bu sayede birçok farklı programdaki e-ticaret sitelerinizi tek bir panel yardımı ile rahatlıkla kontrol edebilmekte ve müşterilerinize kaliteli bir hizmet sunabilmektesiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*